Dane kontaktowe
Aktualizacja: 2014-08-29
Kontakt:

Władza Wdrażająca Programy Europejskie

ul. Syreny 23
01-150 Warszawa

tel. 22 315 23 40 lub 22 315 22 00

faks 22 315 22 02
e-mail: wwpe@wwpe.gov.pl

Adres elektronicznej skrzynki podawczej na ePUAP: /2yki7sk30g/skrytka

Dane do faktury:
Władza Wdrażająca Programy Europejskie
ul. Syreny 23
01-150 Warszawa
NIP: 526-27-35-917



Adresy e-mail i telefony:

Dyrekcja

  • dr Jarosław Pasek - Dyrektor

jaroslaw.pasek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 00

  • Katarzyna Połaska - Doradca Dyrektora

katarzyna.polaska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 00

  • Ewa Wnukowska - Dyrektor Departamentu Programów Europejskich 

ewa.wnukowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 00

  • Eliza Pogorzelska - Dyrektor Departamentu Rozliczeń POIG I

eliza.pogorzelska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 66

  • Ewa Siczek - Dyrektor Departamentu Rozliczeń POIG II

ewa.siczek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 66

  • Agnieszka Kubiak - Dyrektor Departamentu Finansowo - Administracyjnego / Główny Księgowy 

agnieszka.kubiak@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 00

  • Katarzyna Tyc - Okońska - Dyrektor Departamentu Systemu Zarządzania i Kontroli (ul.Żurawia)

katarzyna.tyc-okonska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 15


Stanowisko ds. Audytu Wewnętrznego

  • Andrzej Pawłowski

andrzej.pawlowski@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 33 85


Radca Prawny

  • Krzysztof Zając

krzysztof.zajac@wwpe.gov.pl


Departament Finansowo - Administracyjny

Wydział Administracyjny

  • Jolanta Wilkowska - Naczelnik 

jolanta.wilkowska@wwpe.gov.pl tel. 22 315 23 08

  • Sekretariat POIG - tel. 22 315 22 66

  • Marcin Metlerski (Dziennik podawczy)

marcin.metlerski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 40

  • Mariola Brzózka (Sekretariat)

mariola.brzozka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 30

  • Małgorzata Błażewicz (sekretariat Dyrektora)

malgorzata.blazewicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 00

  • Robert Duczkowski - St. Spec. ds. informatycznych 

robert.duczkowski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 04

Wojciech Szydełko - St. Spec. ds. informatycznych

wojciech.szydelko@wwpe.gov.pl, tel. 605 552 887

  • Dariusz Szydlik - Mł. Spec. ds. informatycznych (Żurawia)

dariusz.szydlik@wwpe.gov.pl, tel.  22 420 35 71

  • Dariusz Lipertowski - St. Spec. ds. Administracyjnych 

dariusz.lipertowski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 07

  • Mariusz Kosiorek - Administrator ds. Gospodarki Samochodowej 

mariusz.kosiorek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 06

  • Robert Rowicki - Administrator ds. Kancelaryjnych 

robert.rowicki@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 41

  • Anna Wróblewska - Archiwum

anna.wroblewska@wwpe.gov.pl tel. 22 315 23 42


Wydział Finansów

  • Anna Mazur - p.o. Naczelnik
anna.mazur@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 19
  • Magdalena Kubicka

magdalena.kubicka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 21

  • Agata Wieczorek

agata.wieczorek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 19

  • Katarzyna Solawa

katarzyna.solawa@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 21

  • Anna Gniadek

anna.gniadek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 21

Wydział Księgowości

  • Marzena Wójcik - p.o. Naczelnik

marzena.wojcik@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 32

  • Tomasz Miecznikowski

tomasz.miecznikowski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 17

  • Aneta  Krygielska (d. Burcel)

aneta.burcel@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 18

  • Renata Kolczyńska

renata.kolczynska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 16

  • Marta Januszewska

marta.januszewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 15

  • Karolina Krzyszczuk

karolina.krzyszczuk@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 16


Wydział Kadr i Płac

  • Anna Wieteska - Naczelnik

anna.wieteska@wwpe.gov.pl,

  • Agnieszka Napiórkowska

agnieszka.napiorkowska@wwpe.gov.pl

  • Edyta Grabska 

edyta.grabska@wwpe.gov.pl


Wydział Planowania i Poświadczeń

  • Magdalena Komorek - Naczelnik

magdalena.komorek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 26

  • Anna Czyżyk

anna.czyzyk@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 33

  • Patrycja Szczepańska

patrycja.szczepanska@wwpe.gov.pl, tel.

  • Magdalena Paraszka

magdalena.paraszka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 34

  • Wioletta Osiak - Maszewska

wioletta.osiak-maszewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 39

  • Maria Jezierska

maria.jezierska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 48

  • Agnieszka Smolarczyk

agnieszka.smolarczyk@wwpe.gov.pl, te. 22 315 23 37

  • Dagmara Migda

dagmara.migda@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 37

  • Magdalena Truskolaska

magdalena.truskolaska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 36

  • Izabela Wiśniewska

izabela.wisniewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 35

Wydział Pomocy Technicznej

  • Izabela Janik-Kacperska - Naczelnik

izabela.janik-kacperska@wwpe.gov.pl, tel. 22.315.23 31

  • Marzena Mlonka (d. Barłowska)

marzena.barlowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 13

  • Jakub Tomczyk

jakub.tomczyk@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 11

  • Sylwester Krzysztoń

sylwester.krzyszton@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 14

Sekcja Zamówień Publicznych

  • Joanna Hołowińska

joanna.holowinska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 10

  • Edwin Tomaszewski

edwin.tomaszewski@wwpe.gov.pl, te. 22 315 23 09

Departament Rozliczeń POIG I

Sekretariat - tel. 22 315 22 66 faks 22 315 22 67

Wydział Rozliczeń POIG 2

  • Maciej Mizera - p. o. Naczelnik

maciej.mizera@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 71

  • Marta Wójcik

marta.wojcik@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 00

  • Olga Grabowska

olga.grabowska@wwpe.gov.pl

  • Krzysztof Jurek

krzysztof.jurek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 99

  • Anna Tanowska

anna.tanowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 81

  • Paweł Zalewski

pawel.zalewski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 46

  • Joanna Dobrowolska

joanna.dobrowolska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 91

  • Katarzyna Kowalska

katarzyna.kowalska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 91

  • Anna Bedyńska

anna.bedynska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 77

  • Beata Sitkiewicz

beata.sitkiewicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 78

  • Marek Wasilczyk

marek.wasilczyk@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 81

Wydział Rozliczeń POIG 3

  • Adrian Grzywiński - Naczelnik

adrian.grzywinski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 70

  • Urszula Pomierna

urszula.pomierna@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 98

  • Agnieszka Opiela (d. Więsyk)

agnieszka.opiela@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 02

  • Piotr Kocjan

piotr.kocjan@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 45

  • Kinga Jakubowska

kinga.jakubowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 88

  • Urszula Ofman

urszula.ofman@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 80

  • Marcin Glonek

marcin.glonek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 79

  • Marek Głowacki

marek.glowacki@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 82

  • Małgorzata Łaniewska

malgorzata.laniewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 44

  • Adam Bisz

adam.bisz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 74

  • Aleksander Gliński

aleksander.glinski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 74 

Wydział Rozliczeń POIG 4

  • Izabela Ciszek - Naczelnik

izabela.ciszek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 69

  • Izabella Gołaszewska-Mazek

izabella.golaszewska-mazek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 02

  • Katarzyna Dębowska - Zastępstwo

katarzyna.debowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 43

  • Katarzyna Czynsz

katarzyna.czynsz@wwpe.gov.pl

  • Agnieszka Geneja

agnieszka.geneja@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 87

  • Grażyna Gogulska

grazyna.gogulska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 89

  • Małgorzata Ossowska

malgorzata.ossowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 90

  • Justyna Nowicka

justyna.nowicka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 84

  • Grzegorz Kozioł

grzegorz.koziol@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 83

  • Justyna Gorszanow

justyna.gorszanow@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 ....

Departament Rozliczeń POIG II

Sekretariat - tel. 22 315 22 66 faks 22 315 22 67

Wydział Rozliczeń POIG 5

  • Karolina Michalska - Naczelnik

karolina.michalska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 63

  • Anna Ciesek

anna.ciesek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 48

  • Joanna Tańska

joanna.tanska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 47

  • Klara Jóźwicka

klara.jozwicka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 52

  • Ewelina Lefek

ewelina.lefek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 44

  • Ewa Świerczewska

ewa.swierczewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 51

  • Marzena Niewiadomska

marzena.niewiadomska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 50

  • Renata Furgał

renata.furgal@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 49

  • Lidia Cygler

lidia.cygler@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 45

Wydział Rozliczeń POIG 6

  • Małgorzata Wasilewska - Naczelnik

malgorzata.wasilewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 63

  • Marcin Mitkowski

marcin.mitkowski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 33

  • Łukasz Baska

lukasz.baska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 23 47

  • Wioleta Stasińska

wioleta.stasinska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 42

  • Sławomir Zubiak

slawomir.zubiak@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 35

  • Anna Góźdź

anna.gozdz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 43

  • Milena Cięszczyk

milena.cieszczyk@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 32

Wydział Rozliczeń POIG 7

  • Agnieszka Kurowska - Szczepańska - Naczelnik

agnieszka.kurowska-szczepanska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 62

  • Małgorzata Krawczyk

malgorzata.krawczyk@wwpe.gov.pl, tel. 

  • Natalia Cwalina

natalia.cwalina@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 36

  • Aleksandra Ungier - Lambrecht

aleksandra.ungier@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 46

  • Sandra Kreczko

sandra.kreczko@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 34

  • Patrycja Choderska

patrycja.orczykowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 37

  • Katarzyna Płochocka

katarzyna.plochocka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 38

  • Sebastian Krajewski

sebastian.krajewski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 39

Wydział Rozliczeń POIG 8

  • Michał Jarosz - Naczelnik

michal.jarosz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 61

  • Izabela Sobczak

izabela.sobczak@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 57

  • Katarzyna Suplicka

katarzyna.suplicka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 59

  • Marta Roguska

marta.roguska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 59

  • Patrycja Orłowska

patrycja.orlowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 57

Departament Programów Europejskich

Wydział Wdrażania Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy

  • Monika Muranowicz-Zagawa - Naczelnik

monika.muranowicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 28

  • Marta Niżałowska-Pactwa

marta.nizalowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 26

  • Jakub Karcz

jakub.karcz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 31

  • Tomasz Kwaterski

tomasz.kwaterski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 27

  • Maciej Posłuszny

maciej.posluszny@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 30

  • Marta Chmielnicka

marta.chmielnicka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 29

  • Anna Żabicka

anna.zabicka@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 24

  • Tomasz Prokopowicz

tomasz.prokopowicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 25


Wydział Wdrażania Komponentu Romskiego

  • Kinga Krzyszczuk-Micek, p.o. Naczelnik

kinga.krzyszczuk-micek@wwpe.gov.pl, tel. (urlop macierzyński)

  • Magdalena Świątek

magdalena.swiatek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 16

  • Kamil Żak

kamil.zak@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 17

  • Anna Kuflikowska

anna.kuflikowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 19

  • Anna Wiśniewska

anna.wisniewska@wwpe.gov.pl, tel. (urlop macierzyński)

  • Przemysław Barański

przemyslaw.baranski@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 22

  • Przemysław Zientek

przemyslaw.zientek@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 21

  • Urszula Węgrzynek

urszula.wegrzynek@wwpe.gov.pl, te. 22 315 22 20


Wydział Rozliczeń Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy oraz Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej

  • Katarzyna Suda-Puchacz - Naczelnik (Urlop macierzyński)

katarzyna.suda@wwpe.gov.pl,

  • Katarzyna Birek (SPPW) - Urlop macierzyński 

katarzyna.birek@wwpe.gov.pl

  • Jakub Kareńko (SPPW)

jakub.karenko@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 11

  • Ewelina Trojanowska (SPPW)

ewelina.trojanowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 13

  • Katarzyna Piotrowska (kontrola I stopnia i SPPW)

katarzyna.piotrowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 09

  • Liliana Grupińska (SPPW)

liliana.grupinska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 06

  • Konrad Serafin (SPPW)

konrad.serafin@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 12

  • Jolanta Połeć

jolanta.polec@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 05

  • Joanna Perkowska

joanna.perkowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 08

  • Małgorzata Tekielska - Dumin

malgorzata.tekielska@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 07

  • Joanna Daciów

joanna.daciow@wwpe.gov.pl, tel. 22 315 22 14

Departament Systemu Zarządzania i Kontroli

  • Izabela Korzeniecka - Jaśkiewicz 

izabela.korzeniecka-jaskiewicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 19

Wydział Prawny

  • Joanna Bereza - Naczelnik

joanna.bereza@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 58

  • Karolina Szlachetka

karolina.szlachetka@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 58

  • Paulina Wróblewska

paulina.wroblewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 66

  • Małgorzata Myczek

malgorzata.myczek@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 63

  • Krystyna Kołota

krystyna.kolota@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 57

  • Maciej Płacheta

maciej.placheta@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 66


Wydział Kontroli Zamówień Publicznych

  • Bartosz Stankiewicz - Naczelnik

bartosz.stankiewicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 76

  • Ewelina Toborek

ewelina.toborek@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 18

  • Ewa Gruchalska

ewa.gruchalska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 67

  • Katarzyna Krawiec

katarzyna.krawiec@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 74

  • Tomasz Abramczyk

tomasz.abramczyk@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 67

  • Bartłomiej Szumliński

bartlomiej.szumlinski@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 88

  • Katarzyna Makowska

katarzyna.makowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 67


Wydział Kontroli na Miejscu

  • Dominika Mickiewicz - Naczelnik

dominika.mickiewicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 65

  • Marek Kossakowski

marek.kossakowski@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 85

  • Iwona Machałowska

iwona.machalowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 77

  • Bartosz Głusek

bartosz.glusek@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 80

  • Grażyna Nawrocka, tel. 666 845 901

grazyna.nawrocka@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 92

  • Agnieszka Dykiel

agnieszka.dykiel@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 69

  • Mariusz Czapla

mariusz.czapla@wwpe.gov.pl, tel 22 420 35 92

  • Beata Zdziech

beata.zdziech@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 69


Wydział Nieprawidłowości i Protestów

  • Anna Pieńkowska

anna.pienkowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 84

  • Agnieszka Rzążewska      

agnieszka.rzazewska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 60


Wieloosobowe Stanowisko ds. Analiz i Ewaluacji

  • Kinga Zaborowska

kinga.zaborowska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 70

  • Joanna Nadolska – Kloczkowska

joanna.nadolska@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 19


Wydział Projektów Systemowych

  • Radosław Kardaś

radoslaw.kardas@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 72

  • Jakub Kowalczyk

jakub.kowalczyk@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 73

  • Iwona Majcher

iwona.majcher@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 90

  • Aleksandra Nowacka-Pajka

aleksandra.nowacka-pajka@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 95

  • Maciej Zdanowicz

maciej.zdanowicz@wwpe.gov.pl, tel. 22 420 35 95